Skip to content

Usługi budowlane, wynajem sprzętu budowlanego, instalacje.

 

Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe INSTEL istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku podstawowym profilem naszej firmy są usługi budowlane, w szczególności wynajem sprzętu budowlanego oraz budowa instalacji elektrycznych, Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem wszelkich robót elektrycznych w każdym możliwym aspekcie. Naszą specjalnością jest budowa sieci elektroenergetycznych obejmujących linie napowietrzne i kablowe wraz z szeregiem towarzyszących im elementów.

Dysponujemy dużym zapleczem technicznym, wiedzą i doświadczeniem w przeprowadzaniu tego typu prac oraz wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami pozwalającymi na wykonywanie zleceń w tym zakresie.

Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie usług budowlanych w branży elektrycznej, energetycznej oraz projektowania. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, dzięki której możemy zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania w czasie realizacji każdego projektu czy zlecenia. Wykorzystujemy materiały najlepszej jakości oraz najnowocześniejszy sprzęt elektryczny. Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszelkich starań nad tym, aby nasza oferta była w największym stopniu dopasowana do potrzeb klienta.

Oprócz wyżej wymienionych usług z powodzeniem zajmiemy się przeprowadzeniem pomiarów elektrycznych, montażem alarmów, systemów przeciwpożarowych, instalacji teletechnicznych i komputerowych oraz instalacji elektrycznych w inteligentnych budynkach. Współpraca z nami jest gwarancją, że wykonana przez nas elektryka będzie działać bezawaryjnie przez cały okres jej użytkowania.

W ofercie PB-H INSTEL mamy również możliwość usługi specjalistycznym sprzętem ciężkim, takim jak: dźwigi, podnośnik koszowy, dłużyca do przewozu słupów oraz minikoparki. Wypożyczamy pojazdy do pracy na wysokościach, przy unoszeniu ciężkich elementów i pracach ziemnych oraz do transportu. Połączenie profesjonalnego sprzętu i doświadczonego zespołu operatorów jest gwarancją solidnych prac dźwigowych, podnośnikowych, przewozowych i budowlanych. Niezawodny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy sprostają każdemu postawionemu zadaniu.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, przystępne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą OFERTĄ oraz usługami WYNAJMU sprzętu.

Zapraszamy do współpracy.