Skip to content
Usługi związane z użyciem naszych pojazdów specjalistycznych to najwyższy poziom wykonywanych zadań wsparty wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników.
To przede wszystkim profesjonalizm wykonywanych usług.

Połączenie profesjonalnego sprzętu i doświadczonego zespołu operatorów jest gwarancją solidnych prac dźwigowych i podnośnikowych. Dysponujemy podnośnikiem koszowym Star PHS, dźwigiem Tatra HY95, dźwigiem MAN oraz ciągnikiem z przyczepą dłużycową i minikoparkami,
a także agregatami.
Oferowany przez nas sprzęt jest serwisowany przepisowo i w pełni sprawny technicznie.

Wynajem dźwigu, podnośnika koszowego – dyspozycyjność 24h/dobę.

Usługa PBH INSTEL jest dostępna dla naszych klientów 24 godziny na dobę. Oferujemy wynajem dźwigu i podnośnika na telefon. Sprzęt wynajmujemy wraz z obsługą. Przeprowadzamy także usługi transportowe i wszelkie prace ziemne. Zasięg naszego działania to obszar całego województwa lubuskiego. Wystarczy zadzwonić pod numer kontaktowy i umówić się z naszym pracownikiem na wstępne sprawdzenie.

Dlaczego jesteśmy godni polecenia z naszymi usługami dźwigiem oraz podnośnikiem koszowym?

O tym, że jesteśmy solidną firmą świadczą opinie wystawione przez naszych kontrahentów, liczne firmy oraz instytucje, które skorzystały z naszego sprzętu, a także ilość powierzonych nam realizacji. Oferujemy również atrakcyjne udogodnienia i korzystne rabaty dla dłuższych wynajmów.

Na obecną chwilę nasza oferta obejmuje usługi budowlane takie jak:
  • wynajem dźwigu i usługi dźwigiem,
  • wypożyczanie i usługi podnośnikiem koszowym,
  • wypożyczanie i usługi minikoparką,
  • wypożyczanie i usługi ciągnikiem i dłużycą transportową,
  • wynajem agregatów prądotwórczych.