Skip to content

Usługi ciągnikiem i dłużycą transportową do przewozu długich elementów to transport niezbędny w sytuacjach, gdy chcemy przewieźć bezpiecznie duże i długie elementy drewniane lub metalowe. Mamy do zaoferowania państwu usługi transportowe ciągnikiem, pod który możemy podczepić przyczepy różnego typu oraz użycie dłużycy w połączeniu z samochodem ciężarowym lub innym, którym dysponuje klient. istnieje także możliwość zamontowania do dłużycy elementów kłonicowych co zwiększy znacznie ładowność powierzchni ładunkowej.

Ciągnik Ursus może być także używany do innych celów, określonych przez klienta. Proponujemy usługi transportowe, wypożyczamy ciągnik do pomocy przy pracach ziemnych, wypożyczamy ciągnik pod zamontowanie do niego elementów do wykonywania wykopów, udostępniamy także do podczepienia pod naczepy, przyczepy, pod zamontowanie sprzętu do przewozu drewna, przywózki i wywózki, orki, odśnieżania itp…

Cały nasz sprzęt jest serwisowany i posiada odpowiednią dokumentację, niezbędną do wykonywania wymienionych usług. Dysponujemy wyszkoloną obsługą i wykwalifikowanymi pracownikami. Pomogą oni Państwu w zakresie usług ciągnikiem Ursus oraz dłużycą transportową, a także doradzą w przypadku problemów.

Usługi ciągnikiem i dłużycą

 

Cena wynajmu: do uzgodnienia.

Zakres wykonywanych usług:

• transport słupów drewnianych i stalowych,
• transport długich elementów drewnianych i stalowych,
• transport bali drewnianych,
• ułatwienie ładunku bardzo długich elementów,
• możliwość zamontowania kłonic,

W sprawie wynajmu prosimy o kontakt:

Tomasz Dudkiewicz
tel. 512 499 785

Zapraszamy do kontaktu!